شماره تلفن های تماس با اتوبار و باربری وطن بار شرق

77145836

09127640233

09355286252

اتوبار و باربری وطن بار شرق
باربری شرق مترادف عنوان اتوبار و باربری وطن بار شرق است که در نیمه شرقی تهران فعالیت دارد

شرکت اتوبار ورباربری حمل و نقل وطن بار شرق با قدمتی در حدود بیش از یک دهه در حمل و نقل درون شهری (و بیرون شهر تهران و به عبارتی درون استان تهران) در کنار برخورداری از نیروهای  جوان و ورزیده و با اخلاق خوب از یکسو و برخورد عالی از سوی دیگر، دارای کادر سرپرستی مطمئن، مدیریتی عالی و مسئولیت پذیر بوده که بصورت شبانه روزی (برای ارسال نیرو سرویس از ساعت 6 صبح تا 10 شب و پاسخگویی تلفنی و رزرو سرویس بصورت کاملاً شبانه روزی) در خدمت همشهریان و هموطنان گرامی می­ باشد (البته ارسال سرویس وانتی بصورت کاملاً شبانه روزی می باشد). شرکت وطن بار شرق با تخصص ویژه در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و مبلمان و همچنین متخصص در حمل و جابجایی لوازم اداری-تجاری شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی و… در سراسر شهر تهران (به صورت ویژه در نیمه شرقی شهر تهران) همواره آماده به ارائه خدمت می­ باشد.

اتوبار و باربری وطن بار شرق در راستای ارائه خدمات حمل و نقل درون شهری و به بیانی  دیگر «جابجایی اثاثیه منزل» و «اثاث کشی» همواره تلاش کرده است تا بسته به انواع نیازهای شهروندان و رفاه حال آنها چندین نوع از خدمات را ارائه کند. به گونه ای که امکان ارسال کارگر خالی (در صورتی که شهروند درخواست کننده سرویس به ماشین نیاز نداشته باشد و یا مسیر جابجایی نداشته باشد یا اثاث کشی درون ساختمانی و یا دو ساختمان روبروی هم و یا کنار هم باشد) فراهم است. در این نوع از سرویس ها، شرکت وطن بار بنا بر خواسته مشتری محترم، هر چند نفر نیروی اثاث کش را که نیاز دارند برای آنها به مکان مورد نظر ارسال می کند.

دومین نوع از خدمت شرکت وطن بار ارسال ماشین خالی برای درخواست کنندگانی است که بنا به هر دلیلی نیاز به نیروی کار ندارند (در این صورت ممکن است خود شخص درخواست کننده نیروی کار داشته باشد و یا وسایل به اندازه ای نباشد که نیاز به نیروی کار داشته باشد) و تنها درخواست یکی از انواع ماشین های باربری وطن بار شرق هستند که می تواند کامیون 6 متری، کامیون 5 متری، مینی بار، وانت پیکان و وانت نیسان باشد که در آن صورت اتوبار وطن بار شرق ماشین خالی را برای مشتری محترم ارسال خواهد کرد.

در نوع سوم از خدمات شرکت وطن بار شرق سرویس های کامل است که به همراه ماشین های درخواستی، تعدادی نیروی کار اثاث کش ماهر و ورزیده که مورد نیاز شهروندان است به مکان مورد نظر ارسال خواهد نمود.

اتوبار و باربری وطن بار شرق= ارائه انواع خدمات اثاث کشی و جابجایی بار + مهارت + تخصص و تجربه + اخلاق گرایی واقعی + صداقت در عمل و رفتار

ما در خدمت شما هستیم

این نوع از سرویس که اکثریت سرویس های درخواستی همشهریان عزیز را تشکیل می دهد، شامل درخواست نوعی از ماشین برای جابجایی اثاثیه و لوازم مورد نیاز شهروندان و تعدادی نیروی کار اثاث کش می باشد. این نوع از انتخاب هم بر اساس نوع مسافت، وضعیت مسیرها و معابر اثاث کشی، نوع طبقات و نوع اثاثیه و لوازم مشخص می شود. بنابراین در صورتی که مشتری درخواست کننده دارای یخچال ساید بای ساید، تردمیل، پیانو، گاو صندوق بزرگ و مانند آنها باشد نیاز به چند نفر نیروی اثاث کش می باشد. در صورتی که اثاثیه مشتری درخواست کننده زیاد باشد، نیاز به کامیون 6 متری و شاید یک وانت هم باشد. همچنین در صورتی که کوچه های مبدأ یا مقصد تنگ بوده و امکان عبور کامیون وجود ندارد، می توان درخواست ارسال وانت داد که با چند سرویس رفت و برگشت، اثاثیه بصورت کامل جابجا شوند.

سرویس وانتی شاید مهمترین قسمت خدمات باربری وطن بار شرق را تشکیل دهد. زیرا تعداد درخواست های شهروندان برای وانت های شرکت وطن بار در مقایسه با باربری های دیگر بیشتر می باشد، که شاید دلیل آن را در تعداد بالای خودروهای وانت وطن بار و از سوی دیگر تبلیغات بیشتر برای این نوع از سرویس ها از سوی باربری وطن بار در مقایسه با رقبا دانست که همین نکته مزیت برتر باربری وطن بار را تشکیل می دهد.

نوع دوم از سرویس های باربری وطن بار شرق، مربوط به درخواست هایی است که مشتری بنا به دلایل متفاوتی تنها نیاز به ارسال کارگر خالی دارند. در این نوع از سرویس، مشتری تعداد نیروهای مورد نیاز خود را درخواست داده و باربری نیز آنها را به مکان مورد نظر درخواست کننده ارسال می نماید. ممکن است برخی از جابجایی ها درون یک ساختمان و یا از یک ساختمان به ساختمان مجاور و یا همسایه بوده که در آن صورت درخواست کارگر خالی داده می شود. همچنین ممکن است شخص مشتری خود ماشین لازم برای جابجایی را داشته و تنها نیاز به نیروهای ماهر اساس کشی باربری وطن بار خواهد بود که در این صورت نیز باربری نیروهای لازم را برای آنها ارسال می کند.