کارگر خالی باربری شماره های تماس اتوبار شرق

کارگر خالی باربری و کارگر باربری ماهر در شرق تهران بصورت شبانه روزی

برای تماس با وطن بار شرق و درخواست سرویس کارگر خالی باربری بدون ماشین، بر روی تماس بگیرید کلیک کنید.
+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

برای تماس مستقیم با اتوبار شرق و درخواست کارگر باربری ماهر بر روی دکمه زیر شماره کلیک کنید.
+98 (912) 764-0233

تماس بگیرید

برای تماس با وطن بار شرق و درخواست کامیون روی شماره زیر کلیک کنید.

+98 (21) 7678-1630

تماس بگیرید

برای تماس مستقیم با اتوبار شرق و درخواست سرویس وانت وطن بار شرق روی شماره زیر کلیک کنید.
+98 (21) 7714-5836

تماس بگیرید

در صورتی که برای ارسال لوکیشن و یا تصویر وسایلی که قصد جابجایی آنها را داید می توانید با واتساپ به شماره همراه زیر ارسال نمایید:

شماره واتساپ برای ارسال لوکیشن 09355286252

صفحات کارگر خالی وطن بار شرق در مناطق مختلف تهران

کارگر خالی باربری – کارگر باربری ماهر بدون ماشین باربری چیست؟

کارگر خالی باربری ماهر اصطلاحی در تبلیغات باربری و حمل اثاثیه منزل یا مترادف

کارگر باربری ماهر و تضمینی، کارگر حمل اثاثیه و یا سرویس ارسال کارگر بدون ماشین است.

درواقع این نوع از خدمات یک سرویس از مجموعه خدمات باربری شرق است که به درخواست مشتری،

تعدادی “کارگر باربری ماهر” و با تجربه باربری بصورت بدون ماشین باربری به مکان مورد نظر مشتری ارسال می شوند.

تشریح وضعیت سرویس کارگر خالی باربری در شرق تهران

اغلب این سرویس ها در اتوبار وطن بار شرق که قطعاً شامل کارگرهای باتجربه

در فعالیت اتوباری و باربری هستند. اغلب برای جابجایی های درون ساختمانی

یا جابجایی های نزدیک می باشد که شهروندان متقاضی خدمات، خود دارای ماشین

باربری بوده و یا نیاز به ماشین باربری ندارند. بعنوان مثال جابجایی از طبقه اول

به طبقه دوم یا طبقه سوم و دیگر طبقات و یا از طبقات بالا به طبقات پایین و یا

همکف و انباری می باشد. برای این جابجایی ها فقط به کارگر خالی  که از نوع

کارگرهای باربری باشند احتیاج خواهند داشت. یا همچنین برای جابجایی اثاثیه خود

بصورت وانت با کارگر بوده ولی خود وانت دارند و تنها نیازمند کارگر ماهر باربری شرق هستند.

کارگر خالی باربری در شرق / هدف کلی استفاده از این سرویس؟

کارگر خالی باربری که در این سرویس مشتری به دلیل فاصله بسیار کم بین مکان مبدأ و مکان مقصد،

قصد استفاده از ماشین را ندارد. گاهی ممکن است جابجایی از یک ساختمان به ساختمان روبرویی

و یا همجوار باشد. یا بعضاً به دلیل برخورداری از ماشین باربری که ممکن است ماشین وانتی و

یا کامیون باشد. قصد استفاده از ماشین های یک باربری شرق را ندارند.

همچنین ممکن است مشتری از قبل ماشینی که با آن اثاثیه را جابجا کند را تهیه کرده است.

تنها به چند نفر نیروی کارگر ماهر باربری و به اصطلاح کارگر خالی باربری نیاز خواهند داشت.

کارگر خالی باتجربه، ماهر و بااخلاق

کارگر خالی باربری - کارگر باربری بدون ماشین باربری

کارگر خالی باربری متخصص فنی و باتجربه

کارگر خالی باربری که مترادف همان نیروی کارگر باربری ماهر است، واژه ایست که در سال های اخیر و استفاده بیشتر از تبلیغات اینترنتی باب شده است. این واژه برای نیروهای کاری که در شرکت های اتوبار و باربری با فعالیت حمل و جابجای بار مشغول به کار هستند، به کار می رود.

کارگر باربری شرق ماهر و باتجربه

ویژگی اصلی نیروهای کار باربری یا کارگر اثاث کشی در تخصص و مهارت آنها در جابجایی و حمل اثاثیه و درواقع اثاث کشی است. این تخصص برای جابجایی اثاثیه منزل، مبلمان، لوازم اداری- تجاری با متدها و روش هایی است که صرفاً وابسته به نیروهای کار قوی و تنومند نیست. بلکه در کنار برخورداری از این خصیصه، برخورداری از مهارت ویژه که آنهم در طول زمان و با افزایش سابقه کاری نیروهای کار در طی سالیان متوالی اتفاق می افتد.

کارگر خالی باربری – کارگر باربری ماهر (سابقه کاری و تجربه آنها)

کارگر خالی باربری و کارگر باربری ماهر با مطرح شدن بحث تجربه و مهارت نیروهای کار باربری می توان چنین توصیف کرد. اغلب نیروهای کاری باربری وطن بار شرق دارای سابقه کاری بالایی و در حدود 10 تا 12 سال است.

این سابقه در بین نیروهای بارچین و رانندگان وانت بار شرق و یا رانندگان بارچین کامیون های اتوبار شرق اغلب به بالای 15 سال و بعضاً تا 20 سال هم می رسد که تجربه کار در چندین اتوبار و باربری را در طول این سالها برخوردار هستند.

درواقع نیروهای کار باربری وطن بار شرق علاوه بر سرویس کارگر بدون ماشین با سرویس های کامیون و وانتی در قالب وانت با کارگر ماهر باربری در محله های باربری پیروزی، باربری تهرانپارس، باربری نارمک، باربری شرق، باربری نیاوران و پاسداران و… نیز ارسال می شوند. در صورت درخواست شهروندان عزیز بصورت کارگر خالی نیز به خدمت شما ارسال می شوند.

با توجه به آنچه که در زمینه کارگر خالی و نحوه ارسال این سرویس ها مطالبی ذکر شد. مهمترین محدوده های ارائه خدمات اتوبار و باربری وطن بار شرق نیز که نیمه شرقی کل شهر تهران را در بر می گیرد.

در صفحه اتوبار و باربری شرق تهران ذکر شده است. از این رو شهروندان با ورود به لینک موجود در همین پاراگرف می توانند به ریز محدوده های ارائه سرویس دسترسی پیدا کنند.

تصویر مشخصات بار/ اثاثیه شما

بهترین روش برای معرفی بار و وسایل شما خصوصاً وسایل سنگین و نیازمند به توضیح (برای جابجایی مانند یخچال ساید و طرح ساید، بوفه های بزرگ، شیشه های میز ناهارخوری، ویترین ها و کمدهای بزرگ علاوه بر سنگینی، حساس و شکستنی)، ارسال تصویر و یا فیلم از اثاثیه و بار شما با پیام رسان واتس اپ می باشد که با شماره

09355286252

در دسترس شما قرار دارد.

کارگر خالی باتجربه، ماهر و بااخلاق

کارگر خالی باربری- کارگر ماهر باربری بدون ماشین باربری

کارگر خالی باربری- آیا همه کارگر خالی های باربری، ماهر و  باتجربه هستند؟؟

کارگر خالی باربری که اصطلاح آن بعنوان شخصی ماهر و باتجربه تعریف شد. در بسیاری از باربری ها، تعداد نیروهای زبده، تنومند، ماهر و باتجربه فراوانی که همیشه در دسترس باشد که تخصص ویژه باربری و در امر جابجایی اثاثیه، مبلمان و دیگر لوازم را داشته باشند و بتوانند برای هر نوع سرویس اعم از سرویس کامل به همراه ماشین های باربری برای ارائه خدمت به شهروندان ارسال کنند، وجود ندارد.

از این رو در سال های اخیر به تناسب درخواست شهروندان برای سرویس های کارگر خالی باربری بدون ماشین، متأسفانه برخی از باربری ها و اتوبارهای شهر تهران بخاطر اینکه سعی می کنند به هر قیمتی سرویس مذکور ر حفظ کنند، اقدام به ثبت و رزرو سرویس می کنند.

این در حالی است که به عاقبت کار که آیا این کارگرها از تجربه کافی در امر اثاث کشی برخوردار هستند یا خیر؟ آیا این کارگرهای غیر ماهر و بی تجربه توانایی انجام کار را دارند یا خیر؟ و سوألاتی از این دست، نیروهایی را برای ارائه خدمت روانه سرویس می کنند.

متأسفانه نه تنها کار با روند مناسبی انجام نمی پذیرد، بلکه حتی ممکن است خسارات کوچک و بزرگی نیز بر اثاثیه و لوازم شهروندان وارد شود.

کارگر خالی باربری – عدم توانایی برخی باربری ها در ثبت سرویس

کارگر خالی باربری همانطوری که مشخص است از مهمترین نوع سرویس های خدماتی باربری می باشد. زیرا ماشین باربری خود به تنهایی نمی تواند جلب کننده رضایتمندی شهروندان باشد. در بسیاری از موارد نیز دیده شده است که برخی از باربری های اخلاقگرا و دارای وجدان کاری بالا، از آنجایی که خود نسبت به قابلیت های خود در زمینه توانایی عدم تأمین نیروی کار به موقع برای سرویس کارگر بدون ماشین، برخورداری از تعدد نیروهای ماهر، باتجربه و با کیفیت برای ارسال به سرویس های کارگری بدون ماشین و دلایلی از این دست برخوردارند.

به شیوه های گوناگونی از جمله اعلان در صفحه اصلی وبسایت اینترنتی خود و یا در کارت های متنوع تبلیغاتی و یا تراکت های تبلیغاتی خود، به اطلاع شهروندان عزیز می رسانند که “از پذیرش سرویس های کارگر خالی معذوریم” و یا “سرویس کارگر باربری نداریم” یا “کارگر بدون ماشین نداریم”.

از این رو با عدم پذیرش سرویس هایی که به هر دلیلی توانایی انجام آن یا مدیریت آن را ندارند، از پذیرش این نوع از خدمات معذورند.

کارگر خالی باربری – پیشنهاداتی در زمینه درخواست سرویس

در مورد انتخاب سرویس کارگر خالی، اتوبار و باربری وطن بار شرق به شهروندان عزیز تجربیات خود را با شما در میان می گذارد تا در انتخاب این نوع از سرویس ها دقت بیشتری انجام دهند و بهترین نوع سرویس کارگر خالی را برگزینند:

نیروهای کارگر غیرماهر که از نوع کارگر باربری دائم نیستند (و ممکن است در طول یک فصل از سال برای کارگری به شهر تهران آمده اند)، سبب می شود که در حین کار و جابجایی اثاثیه سنگین، حساس و مانند آنها صدمات و خسارات جبران ناپذیری به اثاثیه مشتری محترم وارد شود. بنابراین در این ارتباط مطمئن شوید کارگرهایی که بعنوان سرویس کارگر خالی برای شما ارسال می کنند، حتماً کارگر ماهر و باتجربه باربری باشند.

زیرا استفاده از کارگر باربری ماهر و باتجربه برای جابجایی های نزدیک (اعم از درون ساختمانی و یا ساختمان های همجوار)، باعث می شود تا هم سرعت انجام کار بالا رفته و کار در کمترین زمان ممکن انجام شود و هم کار حمل و نقل اثاثیه شما با بهترین حالت ممکن انجام پذیرد.

کارگر خالی باربری – کار جابجایی اثاثیه خود را به کاردان بسپارید

کارگر خالی باربری، از آنجایی که هر کاری به فرد خبره و باتجربه خود نیاز دارد. به قول عامه “هر کاری به کننده خود احتیاج دارد“. از این رو دریافت خدمات حمل و جابجایی اثاثیه از سوی سرویس کارگرهای ماهر باربری و تیم کارگر های باتجربه اثاث کش، باعث می شود. تا کار حمل اثاثیه و جابجایی لوازم منزل و لوازم اداری-تجاری و یا هر نوع لوازم و اثاثیه ای به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

این در حالی است که انجام این کار توسط  به اصطلاح “کارگرهای میدانی” و ناوارد. نه تنها باعث طول کشیدن کار به چندین ساعت و تحمیل هزینه های چند برابری به شهروندان عزیز می شود. بلکه ممکن است در حین جابجایی خساراتی نیز به اثاثیه وارد شود که گاهاً جبران آنها غیر ممکن باشد.

کارگر خالی باربری – کارگران میدانی و ایجاد یک تجربه ناموفق در زمینه باربری

کارگرهای خالی باربری ناوارد که در سرویس های باربری ارسال می شوند در برخی از موارد دیده و یا شنیده شده است. که کارگرهای بی تجربه و ناواردی که به جای کارگرهای باتجربه باربری روانه سرویس کارگر خالی باربری شده اند. با شکستن یک ضرف و یا یک وسیله قیمتی و یا وسیله ای که برای شخص مشتری “ارزش معنوی” دارد. منجر به ایجاد یک خسارت شده که تجربه بسیار تلخ و بدی از اثاث کشی و جابجایی اثاثیه را برای شهروند به جای گذاشته است.

ذکر این نکته بسیار ضرورت دارد، از آنجایی که کار اثاث کشی یک کار ویژه و حساس است. و صرفاً “با تکیه بر زور بازو” نبوده؛ بلکه به مهارت، تجربه، تخصص و گاهاً قوه تفکر و نواندیشی داشته است. که کارگر ماهر و باتجربه با اتکاء به آن تجربه و استعداد روش جدیدی را برای انتقال یک اثاثیه بسیار سنگین، یک اثاثیه بسیار حساس و شکننده و یک اثاثیه بسیار بزرگ و حجیم را به راحتی فراهم آورده است.

کارگر خالی باربری – جستجوی کامل پیش از درخواست سرویس

کارگر خالی باربری به طور کلی انجام یک جستجوی کامل از چندین باربری که قادر به ارائه سرویس های کارگری هستند. باعث می شود تا با انتخاب کارگر از بین باربری ها و اتوبارهایی که تخصص ویژه ای در ارسال این نیروها دارند. بهترین انتخاب را برای شما فراهم آورد و با انجام این انتخاب مناسب و دقیق “یک تجربه موفق و خوب” را برای شما به همراه خواهد داشت. که مطمئناً هیچوقت آن را فراموش نخواهید کرد.

جابجایی اثاثیه منزل، مبلمان منزل و یا هر گونه لوازم مربوط به شخص. یا شرکت های اداری- تجاری حقوقی شما که توسط نیروهای کارگر اتوبار وطن بار شرق صورت گیرد. درواقع “سپردن کار به کاردان” است که در پایان کار، شما به این اطمینان خواهید رسید. که این پیشنهاد وطن بار، تنها “یک شعار نیست” و نبوده است. بعد از پایان کار و کسب رضایت شما و جلب اعتماد شما برای ما، لطفاً ما را به دوستان و آشنایان و اقوام خود معرفی کنید.

مطمئناً با سپردن جابجایی اثاثیه خود در جابجایی های نزدیک و همجوار و یا درون ساختمانی، به اتوبار وطن بار شرق. زمینه برای کسب آسایش خود و حفظ امنیت و سلامت اثاثیه خود را فراهم خواهید آورد.

کارگر خالی، نیروی کار باربری باتجربه و متخصص

کارگر حمل و جابجایی تضمینی یخچال ساید، طرح ساید و انواع یخچال. سرویس حمل ساید تضمینی در مینی سیتی و محلاتی تهران.
کارگر حمل و جابجایی تضمینی یخچال ساید، طرح ساید و انواع یخچال. سرویس حمل ساید تضمینی در مینی سیتی و محلاتی تهران. سرویس حمل ساید تضمینی در تهران. ارسال کارگر ماهر و تنومند و خوش اخلاق بصورت تضمینی در شبانه روز برای حمل و جابجایی یخچال ساید و طرح ساید

سرویس کارگر خالی با تخصص در جابجایی یخچال ساید

اتوبار و باربری وطن بار شرق با استفاده از نیروهای زبده، ماهر و متخصص خود در قالب سرویس های کارگر خالی امکان جابجایی هر نوع یخچال ساید و با قابلیت باز و بست دربهای آنها در هنگام بالا بردن  از طبقات و رد کردن از پله ها و نردده های تنگ و باریک و یا ساختمانهای قدیمی و همچنین امکان جابجایی انواع یخچال اعم از طرح ساید، دوقلو و مانند ان این امکان را برای شما فراهم می آورند تا یخچال ساید شما را با درب و یا باز کردن دربهای آنها با خیالی آسوده بنشینید و نظاره گر کار با کیفیت نیروهای اتوبار و باربری وطن بار شرق باشید.

برای کسب اطلاع از سرویس های کارگر حمل ساید در اتوبار شرق تهران و درخواست سرویس کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق حمل ساید و یا انواع مختلف یخچال برای هر یک از محلات نیمه شرقی تهران و همچنین دیگر محلات شهر تهران و حتی محلات و شهرهای جدید اطراف تهران، از لینک های زیر استفاده کنید و بصورت مستقیم سرویس خود را رزرو کنید.

لینک مستقیم کارگر حمل ساید در شرق تهران

لینک مستقیم وانت شرق با کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق حمل ساید

لینک مستقیم کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق

برای درخواست مستقیم سرویس کارگر خالی باربری ماهر برای جابجایی ایمن و مطمئن یخچال ساید با شماره های زیر تماس بگیرید

77145836

76781630

09127640233

کارگر خالی، نیروی کار باربری باتجربه و متخصص

کارگر خالی ماهر و باتجربه و با اخلاق و تنومند اتوبار شرق و باربری شرق تهران
کارگر خالی کارگر باربری ماهر و باتجربه و خوش اخلاق باربری شرق تهران

کارگر خالی باربری – کسب تجربه نیروهای کار باربری وطن بار چگونه بوده است؟

کارگر خالی باربری شرق تهران در طی سال های مختلف سابقه کاری خود، در موارد بسیار متفاوتی

پیش امده که زمینه برای کسب تجربه این نیروها را به وجود آورده است.

مواجهه نیروهای کار باربری وطن بار و دیگر باربری هایی که دارای نیروهای کاری با سابقه کاری

بالای 10 یا 12 سال هستند. باعث شده تا زمینه برای کسب تجربه بیشتر آنها را فراهم کند.

همچنین توزیع کارگرهای حمل اثاثیه  باربری وطن بار در سرویس های مختلف که مطمئناً ترکیبی از نیروهای

جوان با تجربه بالا و نیروهایی با تجربه کاری کمتر هستند؛ سبب مهارت اندوزی نیروهای دارای تجربه

کمتر شده است.

کارگر خالی باربری – کار مستمر نیروهای وطن بار در چهار فصل متفاوت اقلیمی

کارگر خالی باربری با کار کردن در شرایط متفاوت  آب و هوایی در چهار فصل متفاوت اقلیمی و شرایط

مختلف آب و هوایی، باعث افزایش تجربه کاری آنها در امر باربری اثاثیه منزل شده است، بعنوان مثال:

از آنجایی که کشور ما یک کشور برخوردار از چهار فصل آب و هوایی متفاوت است و کار کردن در شرایط

گرم تابستان، شرایط سرد زمستان، همچنین شرایط نیمه سرد و نیمه گرم یا تقریباً معتدل دو فصل بهار و پاییز

خود به تجربه اندوزی نیروهای کاری کمک کرده است. یا همچنین کار در شرایط دشوار از جمله پیاده روی های

طولانی بین ماشین و ساختمان، کار در شرایط دشوار مانند تنگ بوده راه پله ها، پاگردها و کوتاه بودن سقف ساختمان،

راه پله ها و یا راهروهای ورودی و مانند آن همه و همه به کسب تجربه بیشتر کارگرهای باربری کمک کرده است.

کارگر خالی باربری – مهمترین موارد کسب تجربه کارگرهای باربری شرق تهران

کارگر خالی باربری شرق در طی یک دهه فعالیت این نیروهای کار در هر نوع از شرایط کاری، اعم از شرایط

متفاوت آب و هوایی، شرایط متفاوت کار و فعالیت شبانه روزی در اتوبار وطن بار شرق،

و دیگر شرایطی که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود، سبب کسب مهارت و افزایش

تجربه کاری آنها شده است.

بعنوان مثال در برخی از سرویس های اتوبار و باربری وطن بار شرق که در فصل زمستان اتفاق

افتاده است و جابجایی اثاثیه با بارش برف و یا باران همراه بوده است.

داشتن تسلط کامل بر زمین و عدم لیز خوردن و خدای ناکرده وارد آمدن خسارت بر اثاثیه؛ خیساتوبار شرق تهران

بودن کف کفش های نیروهای کاری و تردد از راه پله های ساختمان زمینه برای لیز خوردن نیروهای

کاری باربری در شرایطی که یک قطعه سنگین مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یا

هر قطعه سبکی اما حساسی مانند تلویزیون ال. سی. دی، شیشه ها و آئینه ها و مانند آن را فراهم

می آورد. بعنوان یکی از فاکتورهای مهم برای افزایش تسلط نیروهای کاری باربری وطن بار شرق مطرح

بوده است.

کارگر خالی باربری – کسب تجربه نیروهای باربری با کار در شرایط سخت و دشوار

کارگر خالی باربری شرق در برخی از شرایط نیز عوامل دشوار فیزیکی از جمله پاگردهای بسیار تنگ و پله های

کوچک زمینه برای تردد نیروهای کار باربری و کارگرهای باربری را باعث شده است.

آنهم در شرایطی که در حال جابجا کردن وسایل سبک و سنگین اثاثیه منزل هستند،

شرایط را بسیار دشوار و دشوارتر می کنند.

در شرایط دیگری از جمله کوتاه بودن سقف ساختمان و یا کوتاه بودن سقف راهرو یا

پلکان (راه پله ها) و یا کوتاه بودن سقف درب ورودی ساختمان و یا واحد آپارتمان سبب

دشواری کار کارگرهای باربری می شود.

در این شرایط که کارگر باربری یک ماشین لباسشویی و یا یک یخچال را بر کول خود سوار

کرده و خواه و ناخواه ارتفاع آن زیاد شده و در این شرایط گیر کردن وسیله ای که بر پشت

نیروی کار باربری قرار دارد سبب به هم خوردن تعادل کارگر می شود.

کارگر خالی باربری – کسب تجربه کارگرهای ناوارد با ایجاد خسارت به اثاثیه شهروندان

کارگرهای باربری شرق(برخی از آنها چه در جریان کارگری چه سرویس کامل)،

بعضاً به دلیل نداشتن تجربه در باربری اثاثیه ممکن است وسیله و اثاثیه ای را که در حال جابجایی

آن هستند، به دلیل تجربه کم و عدم توانایی به زمین بیاندازند.

همین زمین افتادن و خسارات های متفاوتی که از افتادن اثاثیه بر جای خواهد گذاشت، ممکن است

بعضی اوقات غیرقابل جبران باشد. در شرایط مناسب نبودن معبر جابجایی اثاثیه ممکن است شرایطی

برای اثاثیه پیش بیاید (ایجاد خسارت) که گاهاً مشابه شرایط استفاده از کارگرهای بی تجربه است.

حتی اگر کارگرهای حمل اثاثیه از تجربه بسیار بالایی هم برخوردار باشند با خم شدن و نشستن

بیش از حد هم امکان رد شدن از سقف کوتاه و یا درب ورودی کوتاه وجود ندارد.

در این شرایط با تجربه بودن نیروهای کار باربری باعث می شود که بصورت دو نفره اثاثیه مذکور

را از سقف و یا ورودی کوتاه رد کرده و در طبقه بعدی که سقف آن بلدتر شده بصورت تک نفره

جابجا می کنند.

کارگر خالی باربری – افزایش تجربه مشتریان برای درخواست کارگر خالی باتجربه

کارگر خالی باربری ماهربا توجه به آنچه که در هنگام تماس های شهروندان با باربری ها برای دریافت

خدمات باربری ها در زمینه سرویس های کارگر خالی، دیده می شود که اکثر این

مشتری ها، درخواست کارگرهای باربری ماهر و باتجربه را دارند که این درخواست

خود نشان دهنده کسب تجربه این شهروندان در زمینه انواع کارگر ماهر و باتجربه و

بالعکس کارگر باربری بی تجربه می باشد.

در این ارتباط اغلب جمله زیر بارها شنیده شده است:

لطفاً فقط کارگر باربری برایمان بفرستید. نه کارگر میدانی؟

کارگر خالی باربری وطن بار شرق

کارگر خالی و کارگر باربری. کارگر ماهر و تنومند و جوان و با اخلاق
کارگر باربری شرق تهران تنومند و جوان و با اخلاق

کارگر خالی باربری – منظور از کارگر باربری چیست؟

کارگر خالی باربری که به دلیل تعدد انواع اتوبارها و باربری ها در سطح مناطق مختلف شهر تهران، تعداد زیاد

نیروهای مورد نیاز برای این باربری ها؛ بنابراین کارگرهای زیادی تحت عنوان کارگر بی تجربه

و بدون سابقه کاری مناسب، تحت عنوان کارگر باربری ماهر و باتجربه برای شهروندان محترم

ارسال می شوند. از آنجایی هم که تعداد این باربری ها زیاد است، قیمت های متفاوتی هم از

سوی برخی از باربری های بی تجربه و بدون سابقه کاری بالا به شهروندان داده می شود.

همانطوری که ضرب المثل معروف “ارزانی دلیل بر خوبی نیست“؛ بنابراین با پایین تر بودن

قیمت 10 درصدی (نهایتاً) هیچوقت سرویس خود را به کارگرهای بی تجربه و غیر ماهر که ممکن

است اثاثیه شما را خسارت مواجه کننده، نسپارید.

کارگر خالی باربری سوآل (کارگر باربری ماهر یا کارگر میدانی؟)

در سرویس کارگر خالی باربری با توجه به آنچه که در مورد انواع کارگر گفته شد و ذکر شد

که کارگر میدانی جزو کارگرهای فصلی هستند که تخصص باربری و حمل اثاثیه ندارند.

دسته دوم از کارگرها که شاید در باربری کار کرده باشند و در خدمت یک باربری باشند، اما به دلیل

تجربه پایین آنها و یا توانایی کمشان در کارگری باربری و حمل و جابجایی اثاثیه منزل از آنها در

سرویس های کامل استفاده نمی کنند.

برخی از باربری ها متأسفانه در سرویس های کارگر باربری بدون ماشین باربری از این کارگرها استفاده می کنند.

کارگر خالی باربری – کارگر باربری باتجربه و ماهر

کارگر خالی باربری در اتوبار و باربری شرق به واقع و در اصل منظور از “کارگر باربری” به صورت

آنچه که در اتوبار و باربری وطن بار شرق در قالب سرویس کارگر خالی به خدمت شهروندان ارسال می شود.

نیروها و کارگرهای متخصص، ماهر، باتجربه، تنومند و اخلاقگرایی هستند که پیش از این بارها و بارها در

سرویس های مختلف کامل کامیونی و تیم های وانتی و یا سرویس های کارگر خالی، امتحان خود را پس داده و

رضایت 100 درصدی مشتریان عزیز و محترم وطن بار شرق را کسب کرده اند.

همین کسب رضایتمندی مشتریان، بهترین، بیشترین و بالاترین افتخار برای تیم سرویس کارگر خالی ما و کل

مجموعه اتوبار و باربری وطن بار شرق می باشد.

برای کسب اطلاع از وانت تلفنی شرق تهران و درخواست سرویس وانتی و کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق

برای هر یک از محلات نیمه شرقی تهران از لینک های زیر استفاده کنید و بصورت مستقیم سرویس خود را رزرو کنید.

لینک مستقیم وانت تلفنی در شرق تهران

لینک مستقیم کارگر باربری ماهر و خوش اخلاق

کارگرهای باربری وطن بار شرق

کارگرهای اتوبار شرق. کارگرهای باربری شرق. کارگرهای ماهر وطن بار شرق
کارگرهای ماهر و باتجربه و با اخلاق وطن بار شرق

بهترین کارگرهای باربری

اتوبار و باربری وطن بار شرق مقید، مسولیت پذیر و اخلاقگرا بودن را به عنوان سرلوحه کار خود

قرار داده است. با توجه به توضیحاتی که در صفحه “اتوبار و باربری وطن بار شرق” ذکر شد،

کارگرهای باربری وطن بار بر اساس معیارها و شاخص های خاصی انتخاب شده اند.

این شاخص ها که اغلب بر اساس منشور اخلاقی اساسنامه اتحادیه باربری ها و حمل و نقل درون

شهری شهر تهران گزینش شده اند. این گزینش قانونی و سخت گیرانه، باعث شده تا تمام نیروهای

کار شاغل در باربری وطن بار شرق دارای وجدان کاری بالا، خوش اخلاق، سخت گوش، محترم، منظم

و در یک کلام یک نیروی کار “مقید به قانون” باشند.

بهترین بودن کارگرهای باربری وطن بار شرق

بهترین بودن کارگرهای باربری وطن بار شرق کنیه، لقب یا شعار نیست که تنها از سوی باربری وطن

بار شرق و در جهت تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد. بلکه بهترین بودن کارگرهای باربری، بهترین

بودن واقعی نیروهای کار باربری وطن بار شرق را می رساند. این بهترین بودن از نظر شما شهروندان

عزیز و در جریان تعریف و تمجیدهای شما در انتهای کار و زمان امضاء بارنامه مورد تأیید و تصدیق قرار گرفته

است. همانطوری که در صفحه درباره ما و در قسمت “اهداف و ارزش ها” به ویژگی های اصلی باربری و

اتوبار وطن بار شرق که از اهم آنها نیروهای کار است اشاره شده است.

همچنین در صفحه اصلی و تیتر “انواع خدمات و تخصص اجرایی باربری وطن بار شرق“، در صفحه اتوبار و

باربری تهرانپارس در تیتر “خدمات ارائه شده توسط اتوبار و باربری تهرانپارس شرقی و غربی” در صفحه

پیروزی و افسریه و سرتیتر “خدمات اتوبار وطن بار شرق“، صفحه اتوبار رسالت و نارمک و “خدمات اتوبار رسالت و نارمک

و همچنین در صفحه اتوبار و باربری وطن بار شرق و تیتر “برخورداری از نیروهای متخصص برای کارهای تخصصی آمده است.

در تیترهای ذکر شده، ویژگی های اصلی اتوبار و باربری وطن بار شرق که از اهم آنها اهداف و ارزش های اتوبار

وطن بار شرق است به وضعیت نیروهای اتوبار وطن بار شرق اشاره شده است.

بهترین باربری شرق تهران از نقطه نظر مشتریان باربری

از آنجایی که بارنامه های باربری وطن بار شرق (نه تنها اتوبار وطن بار شرق بلکه بارنامه تمام باربری ها)، بعد

از اتمام کار و امضاء شخص مشتری به نیروهای کار سرویس ارسالی عودت داده می شود.

این بارنامه پس از بازگشت، توسط دفتردار باربری و اتوبار وطن بار شرق (و دیگر باربری ها) در آرشیو باربری

قرار گرفته شده و برای مواقع ضروری از جمله سرکشی بازرسان اتحادیه در دسترس آنها قرار داده می شود،

تا با چک کردن چند مورد از فاکتورها و تماس با مشتریان بصورت تصادفی، میزان رضایتمندی انها سنجیده می شود.

با جمع بندی های صورت گرفته توسط کارشناسان و بازرسان اتحادیه باربری های درون شهری شهر تهران، که

طی ماه های مختلف سال و در جریان تماس با مشتریان و جویا شدن نقطه نظرات آنها؛ میزان رضایتمندی

کلی مشتریان مشخص شده و این سنجش با پر کردن قسمت های مختلف پرسشنامه “سنجش وضعیت

رضایتمندی مشتریان”، نمره نهایی رضایتمندی مشتریان برای هر باربری تعیین می شود.

منظور از بهترین بودن کارگرهای باربری وطن بار شرق در چیست؟

از این رو بهترین بودن، با برخورداری از بهترین کارگرهای باربری پیروزی، نارمک، کارگر باربری نیاوران و پاسداران،

چه کارگرهای باربری که به همراه سرویس های کامل ارسال می شوند و چه کارگرهای باربری که در سرویس های

کارگر خالی به خدمت مشتریان ارسال می شوند.

از نقطه نظرات شما شهروندان محترم که همیشه نسبت به باربری و اتوبار وطن بار شرق لطف دوچندانی

داشته اید، کارگرهای اتوبار و باربری وطن بار شرق، به عنوان بهترین کارگرها به لحاظ  مهارت (کارگرهای ماهر)،

بهترین کارگرها به لحاظ تجربه (کارگرهای باتجربه)، بهترین کارگرها به لحاظ اخلاق (با اخلاق ترین کارگرها) انتخاب

شده اند.

ذکر این نکته ضرورت بسیاری دارد که بهترین بودن باربری وطن بار شرق در محدوده شرق تهران، تنها در صورتی

ارزش دارد که از سوی شما باشد و در راستای ارائه خدمات به شما بدست آمده باشد.

این در حالی که کسب این بهترین بودن، اگر با رضایتمندی شما همراه نباشد، یک جمله و اصطلاح پوچ و بی ارزش

بیش نیست.

بهترین کار و ظریف ترین کار را کارگران باربری وطن بار شرق انجام می دهند

کارگرهای تنومند و با اخلاق باربری وطن بار شرق

کارگرهای تنومند اتوبار نیاوران و پاسداران در شبانه روز آماده خدمات هستند

کارگر خالی باربری- کارگر باربری بدون ماشین با کارگرهای متخصص فنی

کارگر خالی باربری نوع دیگر از سرویس های کارگر خالی وطن بار شرق سرویس هایی است که یک یا دو نفر از نیروهای

آن را کارگرهای متخصص لوازم و اثاثیه فنی تشکیل می دهند.

کارگر خالی باربری – متخصص باز و بست یخچال ساید

کارگر خالی باربری بدون ماشین بعنوان یک متخصص کارهای فنی نیز می باشد، در این سرویس ها شخص مشتری پیش از کار اظهار می کند که نیروهایی را می خواهد که در کنار

جابجایی اثاثیه، بتوانند یخچال ساید بای ساید او را باز و بست کنند. زیرا اغلب راه پله های موجود

دارای راه پله های تنگ و باریک بوده و زمینه برای رد شدن یخچال ساید با درب های آن وجود نداشته

و یا در صورت رد شدن نیز ممکن است آسیبی به آن وارد شود.

از این رو به همراه سرویس کارگر خالی رزرو شده، یک یا دونفر نیروی متخصص امور فنی “بازو بست

درب های یخچال ساید” و “لوله کشی آب برای یخچال ساید” را به همراه نیروهای کار به مکان مورد نظر

ارسال می کنند.

کارگر خالی باربری – کارگر خالی بدون ماشین (متخصص باز و بست و لوله کشی ماشین لباسشویی و ظرفشویی، آبگرمکن، پکیج)

کارگر خالی باربری در همین سرویس ها، ممکن است شخص مشتری درخواست نیروهایی را بدهد که در کنار جابجایی

اثاثیه قابلیت لوله کشی برای ماشین ظرفشویی و لباسشویی را داشته باشند.

در این سرویس نیز به مانند سرویس پیشین، در کنار نیروهای کار باربری متخصص جابجایی اثاثیه،

یک نفر متخصص لوله کشی آب ظرفشویی و لباسشویی و شیر تخلیه و مانند آن را به مکان مورد نظر

ارسال می کنند.

درواقع شخص متخصص لوله کشی ماشین های لباسشویی و… در کنار تخصص فنی خود، دارای مهارت

در زمینه باربری و جابجایی اثاثیه و لوازم منزل نیز می باشد.

در نوع دیگری از سرویس های باربری که از نوع کارگر خالی هستند، ممکن است نیاز به نیرویی با

تخصص نصب آبگرمکن، پکیج، رادیاتور و مانند آن را نیاز داشته باشد که این نیازمندی ممکن است بصورت

تکی و یا گروهی باشد.

بعنوان مثال شخص مشتری تنها نیازمند یک نفر نیروی متخصص برای تعمیر و نصب ماشین لباسشویی

و ظرفشویی و غیره است. یا اینکه در کنار نیاز به نیروی متخصص لوازم و اثاثیه فنی، نیازمند به نیروهایی

است که به جابجایی اثاثیه و لوازم او بپردازند.

از این رو اتوبار و باربری وطن بار شرق بعنوان تنها باربری ارائه کننده خدمات فنی توسط نیروهای تخصصی

 در کنار ارائه خدمات جابجایی اثاثیه و همچنین یکی از معدود باربری ها و بهترین باربری در زمینه ارائه

سرویس های کارگر خالی و جابجایی اثاثیه و لوازم منزل و لوازم اداری- تجاری در سطح شهر تهران می باشد.

اطلاعات مربوط به تماس با اتوبار و باربری وطن بار شرق

برای تماس با اتوبار و باربری وطن بار شرق با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

شماره تلفن ثابت:   77145836

شماره های همراه: 09127640233    و  09355286252    و  09227708507

همچنین برای ارتباط مستقیم با مدیریت اتوبار وطن بار شرق بصورت اینترنتی به ایمیل زیر مکاتبه نمائید:

vatanbarshargh@gmail.com

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با مدیریت اتوبار وطن بار شرق از طریق یکی از شبکه های اجتماعی مجازی به آدرس های زیر مراجعه نمائید:

اینستاگرام:    vatanbarshargh2008

تلگرام:  @vatanbarshargh برای تلگرام و وی.پی مستقیم مدیریت با شماره تلگرام 09227708507 ارتباط برقرار نمائید.

واتس اپ: واتس اپ وطن بار شرق با شماره همراه 09227708507 می باشد.

کارگرهای بسته بندی اتوبار و باربری وطن بار شرق

باربری تهرانپارس غربی - تهرانپارس شرقی. وانت بار تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی

کارگرهای تنومند و با اخلاق باربری وطن بار شرق

کارگرهای تنومند اتوبار و باربری شرق تهران

کارگر خالی باربری – کارگر باربری بدون ماشین

 کارگر خالی باربری در اتوبار و باربری شرق تهران بیشتر از دیگر باربری های سطح تهران می باشد.

درواقع اولویت کار برای باربری های درون شهری با سرویس های کامل می باشد.

همانطوری که در صفحه اصلی و صفحه اتوبار و باربری وطن بار شرق تهران در مورد سرویس های

کامل توضیح داده شد، باید گفت که در این نوع از سرویس ها، “یک نوع از ماشین های کامیون و یا وانتی

به همراه تعدادی نیروی کار برای مشتری ارسال می شود”.

کارگر خالی باربری – چرا خیلی از باربری ها سرویس کارگر خالی ندارند؟

کارگر خالی باربری: اغلب باربری ها، کارگرهای خود را به سرویس هایی که چندان نفعی برای آنها ندارد ارسال نکرده

و برای سرویس های احتمالی که هر لحظه ممکن است رزرو شود، نگه می دارند. یا در صورتی که تعداد

نیروهای موجود در دفتر بییش از حد بوده و سرویس رزروی برای آن ساعت و یا روز وجود نداشته باشد، ممکن

است سرویس کارگر خالی نیز برای مشتری ارسال کنند.

از آنجایی که تعداد کارگرهایی که برای سرویس های کارگر خالی ارسال می شوند، تنها مزد کارگری دریافت

می کنند و در این سرویس ها، ماشین باربری به خدمت گرفته نمی شود، بنابراین بجز مبلغ 10 درصد از مزد

کارگر خالی ها، با عنوان کمیسیون گرفته می شود.

از این رو صرف نظر از اینکه در لحظه ای که نیروهای کار باربری تحت عنوان سرویس کارگر خالی برای مشتری

ارسال شوند، و در آن لحظه یک سرویس کامل رزرو شود و نیاز به نیروهای کارگری داشته باشد، ممکن است

به دلیل در دسترس نبودن نیروها، سرویس کنسل شود.

در این صورت علاوه بر خدشه دار شدن وجهه اتوبار و باربری مذکور، سودی که از بابت آن سرویس ممکن است

نصیب باربری شود نیز از بین می رود.

بر این اساس باربری ها اغلب از سرویس های کارگر خالی چشم پوشی کرده و به قولی بخاطر حق کمیسیون

10 درصدی سرویس کارگر خالی، سرویس کامل احتمالی که ممکن است از دست برود را فدا نمی کنند و به

قولی “عطایش را به لقایش می بخشند”.

کارگر خالی باربری – تخصص اتوبار شرق تهران در زمینه ارسال سرویس کارگر باربری ماهر

کارگر باربری بدون ماشین. بر اساس آنچه که در مورد سرویس های کارگر خالی ذکر شد، اتوبار و باربری وطن بار شرق، بخاطر برخورداری از

تعداد زیاد و تقسیم شده نیروهای کار باربری، در چند دسته نیروهای کار باربری که آماده ارسال به همراه

سرویس های کامیونی هستند.

نیروهای کار باربری که آماده ارسال به همراه سرویس های وانتی هستند. نیروهای کارگر متخصص بارچین

که آماده ارسال برای سرویس های بارچینی شهرستانی هستند.

نیروهای کارگر باربری یا کارگر خالی که آماده ارسال به سرویس های کارگر خالی هستند و نیروهای کار باربری

متخصص در امور فنی مانند بازو بست یخچال ساید، باز و بست ماشین ظرفشویی و لباسشویی، لوله کشی ها،

باز و بست و نصب انواع تخت های یک نفره و دو نفره و دو طبقه و بیشتر….. بصورت مجزا دسته بندی شده و هر

یک وظایف مختص به خود را دارند.

کارگر خالی باربری – انواع نیروهای کارگر باربری شرق

کارگر خالی باربری در این بین به معرفی چند دسته از نیروهای کار باربری یا کارگرهای باربری اشاره شد که از اهم این نیروها که

بعضاً بصورت نیروهای کار باربری بدون ماشین و یا نیروهای کارگر خالی تحت عنوان سرویس های کارگر خالی

و یا سرویس های متخصص امور فنی به خدمت شهروندان عزیز ارسال می شوند، می توان معرفی کرد.

در سرویس های کارگر خالی بنا به درخواست مشتری محترم، تعدادی نیروی کار مورد نیاز اعم از یک یا چند

نفر درخواست می دهند. تعداد نیروهای کار باربری مورد نیاز بسته به زیاد یا کم بودن وسایل و اثاثیه شخص

درخواست کننده سرویس، تعداد طبقات مکان مبدأ و مقصد، فاصله دوری و نزدیکی دو مکان مبدأ و مقصد از هم،

سخت و دشوار بودن راهروها، راه پله ها و یا معابر مابین مکان مبدأ و مقصد و……. همه و همه در مشخص

شدن تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام کار تأثیرگذار هستند.

کارگر خالی باربری – انواع درخواست های مخصوص سرویس کارگر خالی

کارگر خالی باربری در نوعی دیگری از سرویس های باربری شرق که معمولاً هدف آوردن بار از یک واحد مسکنونی (با تعداد طبقات

مشخص) و بارچینی یک وسیله نقلیه باری اعم از وانت یا کامیون می باشد، نیز تعداد متفاوتی از کارگرهای

باربری را می طلبد.

زمانی که هدف بارگیری یک کامیون یا وانت با هدف تخلیه بار در یک محله دیگر و یا همان محله و یا در سطح

شهر باشد، بارچینی در مقایسه با زمانی که هدف انتقال و جابجایی اثاثیه از شهری به شهر دیگر است،

متفاوت می باشد. زیرا زمانی که هدف جابجایی بار به شهرستان است، بارچینی از اهمیت بسیار زیادی

برخوردار می باشد.

در این نوع از سرویس ها که شخص مشتری حتماً و حتماً در زمان انتخاب و سفارش سرویس و رزرو نوع سرویس،

حتماً باید ویژگی های مختلف نوع بار خود را به منشی شرکت وطن بار بطور دقیق ارائه دهد تا نوع نیروهای

مورد نیاز توسط دفتر دار و منشی، مشخص شوند.

کارگر خالی باربری- نیروی متخصص بارچینی برای این سرویس ها

کارگر خالی باربری که در سرویس های شهرستانی یک نفر نیروی بارچین خبره برای چینش حرفه ای بار به همراه چند نفر

نیروی کارگر باربری که از مهارت و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند، به خدمت مشتری محترم ارسال می شوند.

در این سرویس نیروهای کار باربری بنا بر تخصص خود بارها را از طبقات و بین ساختمان و ماشین جابجا کرده

و بارچین نیز بنا بر تخصص ویژه خود بار را با “پتو پیچ کردن” و “استفاده از ضربه گیرها” و “کارتن ها” و مهار بارهای

سنگین با “طناب” و دیگر اثاثیه و لوازم بزرگ، زمینه برای عدم جابجایی اثاثیه در طی مسیر مبدأ به مقصد را فراهم می آورند.

کارگر خالی باربری – کارگر باربری ماهر بدون ماشین (سرویس بسته بندی اثاثیه)

کارگر خالی باربری بدون ماشین باربری قابلیت انجام سرویس های بسته بندی اثاثیه هستند زیرا از آنجا که بدون ماشین و توسط نیروهای کار باربری انجام می شود،

بعنوان جزئی از سرویس های کارگر خالی تلقی می شود. زیرا در این نوع از سرویس ها،

شخص مشتری نیاز به نیروهای کار باربری اتوبار وطن بار شرق بدون ماشین است که فقط

به بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم او بپردازند.

در این نوع از سرویس ها شخص مشتری در جریان دریافت مشاوره تلفنی از منشی شرکت

وطن بار شرق به تشریح نوع و حجم وسایلی که قصد بسته بندی آنها را دارند، می پردازند.

در این صورت و با مشخص شدن تمام جنبه های سرویس رزرو شده؛ تعدادی از نیروهای

حرفه ای در امر بسته بندی را به خدمت مشتری مورد نظر ارسال می کند.

و در صورت نیاز ابزارآلات بسته بندی را پیش از کار تهیه کرده و به همراه خود به مکان مورد نظر

می برند و شروع به کار می کنند.

کارگر خالی باربری – قوانین مربوط به سرویس بسته بندی اثاثیه

در سرویس کارگر خالی باربری لازم به ذکر است که کار نیروهای باربری تحت عنوان کارگر خالی (جدای از تخصصی

بودن کار و سرویس بسته بندی که از اصول و قواعد خاصی تبعیت می کنند)، بر

اساس اساسنامه اتحادیه باربری های شهر تهران، بصورت ساعتی محاسبه می شود.

 به گونه ای که ورودی آن 2 ساعت می باشد.

یعنی هر تعداد نیروی کاری که به خدمت شهروندان محترم ارسال می شوند، تا دو ساعت

کاری دارای مقدار و هزینه مشخصی بوده و در صورت ادامه پیدا کردن بعد از آن نیز به ازای

هر زمان اضافه نیز مقدار مشخصی به هزینه نیروهای کار باربری اضافه خواهد شد.

از آنجایی که نیروهای کارگر خالی نیز مقداری از کارمزد خود را به کمیسیون شرکت باربری (این مقدار

10 درصد کل مزد دریافتی کارگر است) و مقدار دیگری از آن را بابت آژانس و یا رایه تاکسی برای رفتن

به مکان مبدأ هزینه می کنند، از این رو مقدار تعیین شده برای دو ساعت کار، هزینه چندان زیادی نمی باشد.

کارگرهای بسته بندی اتوبار و باربری وطن بار شرق

بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم شما توسط نیروهای متخصص بسته بندی اتوبار شرق و باربری شرق تهران

برخی از مهمترین لینک های مرتبط با اتوبار و باربری وطن بار شرق